آغاز فرآیند ثبت‌نام سی‌‌و‌‌پنجمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید در کرمانشاه معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از آغاز فرآیند ثبت نام سی‌و‌پنجمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید خبر داد.

آغاز فرآیند ثبت‌نام سی‌‌و‌‌پنجمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید در کرمانشاه

«حجت السلام والمسلمین امین اله سلیمانی» معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در این‌باره گفت: جشنواره امتنان از کارگران نخبه و برگزیده کشور در راستای اجرای ماده ۱۹۵ قانون کار و با هدف نهادینه‌سازی فرهنگ خلاقیت و نوآوری، ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش و تجلیل از کارگران نخبه، گروه‌های کار و واحدهای اقتصادی نمونه، هر ساله در سه مرحله مقدماتی، استانی و ملّی و در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی برگزار می‌شود.

حجت السلام والمسلمین امین اله سلیمانی با اشاره به برنامه‌های تحولی در زمینه برگزاری جشنواره امتنان افزود: در سال گذشته ذیل سند برنامه راهبردی سه ساله معاونت فرهنگی و اجتماعی و در راستای ارتقای کمی و کیفی سطح خدمات اجتماعی در جامعه کار و تولید؛ اقدامات تحولی در زمینه برگزاری جشنواره امتنان انجام شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، افزود: ثبت‌نام سی‌و‌پنجمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحدهای اقتصادی نمونه از تاریخ اول مهرماه آغاز و تا اول آبان‌ماه سال‌جاری ادامه خواهد داشت.

سلیمانی اضافه نمود: گروه‌های کار و واحدهای اقتصادی می‌توانند با مراجعه به سامانه جشنواره به نشانی: http://emtenan.mcls.gov.ir   ضمن ثبت مشخصات شخصی و تکمیل اطلاعات مربوطه و بارگذاری مدارک و مستندات لازم در جریان فرآیند انتخاب جشنواره امتنان قرار گیرند.