آیین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان نخستین جشنواره روابط‌ عمومی ‌کانون‌های وکلا ۲۷ دی برگزار می‌شود

آیین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان نخستین جشنواره روابط‌ عمومی ‌کانون‌های وکلا ۲۷ دی برگزار می‌شود

آیین اختتامیه و تقدیر از نخستین جشنواره روابط عمومی کانون‌های وکلای دادگستری ایران روز چهارشنبه ۲۷ دی ماه ۱۴۰۲ به همت اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران(اسکودا) در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران(اسکودا)، این جشنواره با توجه‌ به‌ گسترش کانون‌های‌ وکلای‌ دادگستری‌ و اعضای‌ آنها به‌ عنوان وکیل‌ دادگستری‌ در سراسر کشور و اهمیت‌ توسعه روابط‌ عمومی‌ و در راستای‌ ایجاد انسجام درون سازمانی‌ و گسترش فعالیت‌‌های‌ روابط‌ عمومی‌ با هدف سنجش‌ شرایط‌ و بسترهای‌ ارتقای‌ کمی‌ و کیفی‌ فعالیت‌های‌ انتشاراتی‌ و ایجاد محیط‌ علمی ‌و آموزشی‌ برگزار شده است.

در این جشنواره که روز چهارشنبه ۲۷ دی ماه ۱۴۰۲ در تالار مولوی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود از سه روابط عمومی برتر کانون‌های وکلا با اهدای تندیس و لوح، تقدیر خواهد شد.

همچنین از کانون‌های وکلای دادگستری که به ترتیب رتبه‌های چهارم تا هشتم جشنواره را کسب کرده‌اند با اهدای لوح، تقدیر به عمل خواهد آمد.

این جشنواره در ۶ بخش «پرتال سازمانی»، «شبکه‌های اجتماعی»، «برگزاری رویدادها»، «محتوای متنی»، «محتوای چند رسانه‌ای» و «مسئولیت اجتماعی» برگزار شده است.

«آشنایی‌ با اصول و استانداردهای‌ نشر الکترونیک‌ و مکتوب در روابط‌ عمومی‌ و ارائه‌ آثار و تجارب موفق‌»، «توسعه‌ و ارتقای‌ سطح‌ توانمندی‌ها و مهارت‌های‌ مسئولان روابط‌ عمومی‌»، «فرهنگ‌سازی‌ مناسب‌ و تکریم‌ و معرفی‌ نخبگان و الگوهای‌ برتر در حوزه روابط‌ عمومی‌»، «تبیین‌ نقش‌ تکنولوژی‌های‌ نوین‌ ارتباطی‌ و آموزشی‌ در فرآیند نشر»، «دستیابی‌ به‌ راهکارهای‌ مناسب‌ برای‌ اعتلا و ارتقای‌ نشر الکترونیک‌ و مکتوب در روابط‌ عمومی‌ها»، «ایجاد فضای‌ رقابتی‌ سالم‌ و شور و نشاط علمی ‌و تعامل‌ بین‌ متخصصان و کارشناسان این‌ عرصه‌» و «فراهم‌ شدن بستر مناسب‌ جهت‌ عرضه‌ آثار شاخص‌ و تحرک بخشیدن به‌ فعالیت‌های‌ روابط‌ عمومی ‌به‌ لحاظ کیفی‌ و کمی‌» از اهداف نخستین جشنواره روابط عمومی کانون‌های وکلای دادگستری ایران است.