Thursday, 20 June , 2024
افزونه جلالی را نصب کنید.
شناسه خبر : 2421
  پرینتخانه » دسته مطالب اسلایدری, سیاست, گزارش تاریخ انتشار : 10 دی 1402 - 21:04 |

جلسه اعضای شعبه حزب ندای ایرانیان استان کرمانشاه چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۰/۶

در ابتدای جلسه اعضای حزب ندای ایرانیان شعبه کرمانشاه به نکته نظرات و مسائل مختلف حزبی و تشکیلاتی، و موضوعات مبتلابه کشور و استان کرمانشاه پرداختند. لازم به توضیح است حزب ندای ایرانیان شعبه کرمانشاه پس از چندسال تعطیلی مجددا فعال شد.در ادامه جناب آقای قدیری معاون اجرایی دبیرکل حزب ندای ایرانیان نیز به تشریح […]

جلسه اعضای شعبه حزب ندای ایرانیان استان کرمانشاه چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۰/۶

در ابتدای جلسه اعضای حزب ندای ایرانیان شعبه کرمانشاه به نکته نظرات و مسائل مختلف حزبی و تشکیلاتی، و موضوعات مبتلابه کشور و استان کرمانشاه پرداختند. لازم به توضیح است حزب ندای ایرانیان شعبه کرمانشاه پس از چندسال تعطیلی مجددا فعال شد.در ادامه جناب آقای قدیری معاون اجرایی دبیرکل حزب ندای ایرانیان نیز به تشریح فعالیت های حزبی و تشکیلاتی پرداخت.

اعضای حزب ندای ایرانیان شعبه کرمانشاه با تاکید بر احصا مطالبات عمومی جامعه، حزب را زبان گویای مردم و فرد گرایی و خود محوری را مهمترین آسیب احزاب برشمردند. یکی دیگر از مشکلات مبتلابه احزاب را عملکرد فصلی آنها دانستند. زمانیکه احزاب در قدرت نیست وظیفه دارند عملکرد دولت را نقد کنند و بر این اساس خطوط فکری و عملی خود را به مردم بشناسانند اما متاسفانه بیشتر احزاب به تعطیلات سیاسی رفته و در زمان انتخابات فعالیت خود را آغاز می کنند.

اعضای حزب ندای ایرانیان شعبه کرمانشاه به نسداد سیاسی در استان و کشور پرداختند که این وضعیت می تواند موجب عدم توسعه در همه بخش های جامعه شود. در ادامه به موضوع انتخابات و فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص تایید صلاحیت ها و امکان رقابت عادلانه در انتخابات پرداخته شد و آن را موجب امیدواری مردم دانستند.

در ادامه دبیرکل حزب ندای ایرانیان ضمن ابراز خرسندی از شروع فعالیت شعبه کرمانشاه گفت: ما نمی‌توانیم با فاصله نجومی از مردم راجع به چیزهایی حرف بزنیم که اصلاً دغدغه مردم نیست، ردصلاحیت‌ها و تایید صلاحیت‌ها در انتخابات موثر است اما موثرتر از آن این است که مردم حالشان خوب باشد. برای اینکه در انتخاب شرکت کنند و انگیزه داشته باشند نمی شود مردم را عصبانی کرد و بعد از آنها بخواهند که در انتخابات شرکت کنید! هر روز یک فشار جدیدی  بر آنها تحمیل کنند، فشار اقتصادی، فشار اجتماعی را زیاد کنند بعد توقع داشته باشیم که در انتخابات هم شرکت کنند؟! هر چند در انتخابات پیش رو در بسیاری از استان ها نیروهای شاخص اصلاح طلب برای ورود به انتخابات ثبت نام نکرده اند و این موضوع را اساسی ترین مشکل پیش روی اصلاح طلبان برشمردند.

سید شهاب الدین طباطبایی در خصوص فرق بین فعال سیاسی و سایر مردم گفت: فعال سیاسی دیرتر خسته شده و کمتر ناامید میشود. او در همین روزنه‌های کوچک امیدواری می‌بیند. این فرق فعال سیاسی و یک سیاستمدار، با مردم است. در شرایط بحرانی نگاه مردم این است که ببینند بالاخره سیاسیون چیکار می‌کنند ولو اینکه آنها را قبول نداشته باشند یا به آنها ناسزا بگویند.

دبیرکل حزب ندای ایرانیان گفت که از سال گذشته تاکنون نسبت به اتفاقات کشور همیشه حساس بوده ایم و با بیانیه یا نامه  واکنش نشان داده ایم. ما در روز خبرنگار نامه‌ای به آقای محسنی اژه ای رئیس محترم قوه قضاییه نوشتیم. لیست خبرنگارایی که محکومیت داشتند یا اتهاماتی علیه شان مطرح بود تهیه کردیم. از حدود ۱۴ اسمی که در نامه بود، هفت نفر از آنها مشکل شان حل شد. ما ادعا نمی کنیم که قرار است کارهای خیلی بزرگی انجام دهیم، همه مردم شرایط موجود را می بینند. ما به این راحتی مأیوس نمی شویم و تلاش مان را می کنیم.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.