Monday, 15 April , 2024
افزونه جلالی را نصب کنید.
شناسه خبر : 2776
  پرینتخانه » دسته مطالب اسلایدری, عمو یادگار تاریخ انتشار : 06 اسفند 1402 - 20:45 |

جیغ بنفش کرمانشاه مظلوم از زبان عمو یادگار

عمویادگار خوابی یا بیدار؟! به قلم: حشمت اله سلطانی کرمانشاه مظلوم است! عمویادگار این دوره هم مثل همه دوران طلایی کاندیدا بازی، برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کرمانشاه، سینه ستبر ایران اسلامی، مهد شیران و پهلوانان، دیار سلحشوران و پاک بازان که البته اکنون هر کدام کیسه ای بزرگ و کثیف بدست […]

جیغ بنفش کرمانشاه مظلوم از زبان عمو یادگار

عمویادگار خوابی یا بیدار؟!

به قلم: حشمت اله سلطانی

کرمانشاه مظلوم است! عمویادگار این دوره هم مثل همه دوران طلایی کاندیدا بازی، برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کرمانشاه، سینه ستبر ایران اسلامی، مهد شیران و پهلوانان، دیار سلحشوران و پاک بازان که البته اکنون هر کدام کیسه ای بزرگ و کثیف بدست گرفته و مشغول جمع نمودن زباله ها و تفکیک تخصصی و علمی و آکادمیک آنها از یکدیگر مشغول اند، کاندیدا شده است.

عمویادگار در شعارهای تبلیغاتی اش، چندبار از عبارت کرمانشاه مظلوم سخن به یاد آورده، اما در خفا و نزد افکار خودش گفته است باید بر طبل بی عاری کوبیده و سخن از بیکاری گفت و مردم را تهییج کرد، مهم نیست که مردم چطور فکر می کنند، مهم این است که من از چند دوره که چه عرض کنم، از عمر حضرت نوح علیه السلام برای کرمانشاه کاندید شده ام و دغدغه پول و پله و هزینه های انتخاباتی را هم نداشته ام، برای اینکه مردم از همان اول برایم صندوقی گذاشته اند و همه خواهی نخواهی در آن صندوق پول می ریزند و از این پول، مقدار قابل توجهی برای من هم هزینه می شود، این هم مهم نیست برای اینکه مردم مظلوم به من اعتماد دارند، برای اینکه چهل و پنج سال، بلکه چهارصدوپنجاه سال، کمتر و بیشتر همچنان مظلوم اند.

عمویادگار نزد رفقایش تصریح کرده است که البته من مقصر نیستم که این ها مظلو اند، برای اینکه خودشان این راه بی فراز و پرنشیب را انتخاب کرده اند و هر چه من می گویم، قبول می کنند. عمویادگار می گوید: بالاخره زمانی این مظلومیت باید تمام بشود، آن روز است که دیگر من کاندیدا نمی شوم!

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.