Thursday, 20 June , 2024
افزونه جلالی را نصب کنید.
شناسه خبر : 1016
  پرینتخانه » اجتماع, اخبار ویژه تاریخ انتشار : 03 شهریور 1402 - 23:25 |

حضورخودروهای تک سرنشین در ساعات اوج ترافیک شهر کرمانشاه

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه ” سرهنگ محمد حیدری ” اظهار داشت : حضور خودروهای تک سرنشین در اوج ترافیک عصرگاهی آنهم در هسته مرکزی شهر کرمانشاه یکی از موضوعات مهم در ایجاد گره هایی ترافیکی کلان شهرکرمانشاه است که نمی توان به سادگی از کنار آن گذشت. ایجاد آلودگی زیست محیطی ،مصرف […]

حضورخودروهای تک سرنشین در ساعات اوج ترافیک شهر کرمانشاه

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه ” سرهنگ محمد حیدری ” اظهار داشت : حضور خودروهای تک سرنشین در اوج ترافیک عصرگاهی آنهم در هسته مرکزی شهر کرمانشاه یکی از موضوعات مهم در ایجاد گره هایی ترافیکی کلان شهرکرمانشاه است که نمی توان به سادگی از کنار آن گذشت.

ایجاد آلودگی زیست محیطی ،مصرف بی رویه سوخت ،استهلاک خودروها،ایجاد گره های ترافیکی ، تصادف و ده ها معضل دیگر نتیجه استفاده از خودروها برای یک نفر در خیابانهاست .

رئیس پلیس راهور ادامه داد : نقش خانواده ها ،مراکز آموزشی ، دستگاهها و سازمانهای فرهنگ ساز ،صدا وسیما،رسانه ها وشهرداری ها در فرهنگ استفاده از ناوگان حمل نقل عمومی نقش کلیدی و تاثیرگزار است که تا تصویب قوانین بازدارنده در این خصوص باید بعنوان یک مطالبه عمومی و فرهنگی توسط همگان خصوصا متولیان امر پیگیری گردد.

سرهنگ حیدری درپایان توجه ویژه مسئولین در نوسازی ناوگان حمل ونقل عمومی و ایجاد تبلیغات محیطی جاذبه دار ،تشویق و ترغیب شهروندان جهت استفاده از ناوگان حمل ونقل عمومی وبرنامه ریزی جهت سرویس دهی به موقع را مقدمه فرهنگ عدم استفاده از خودروها بصورت تک سرنشین در اوج ترافیک عنوان کرد .

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.