در شهرستان سنقر و کلیائی چه خبر است ؟!/منافع ائمه جمعه ادوار شهرستان سنقر و کلیائی در کرسی پارلمان چیست؟! نامه جمعی از جوانان مومن و انقلابی شهرستان سنقر و کلیائی به لوتوس پرس

در شهرستان سنقر و کلیائی چه خبر است ؟!/منافع ائمه جمعه ادوار شهرستان سنقر و کلیائی در کرسی پارلمان چیست؟!

بانزدیک شدن به ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی در مورخه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ تحرکات ائمه جمعه سابق و اسبق برای رایزینی با کاندیداهای که اعلام حضور کرده اند و برخی که هنوز  یا اعلام حضور نکرده اند اما  بین خواص و مردم و سیاسیون تاثیرگذارند را شروع کرده اند .

         این درحالی است که در انتخابات قبلی امامان جمعه در شهرستان سنقر و کلیائی علی رغم داشتن مسئولیت امامت جمعه و تدریس و هزار شغل دیگر در سطح کشور ، انتخابات سنقر و کلیائی که به لحاظ جغرافیای بن بست هم می باشد را فراموش نکردند و با خودشان می گفتند:  “این مردم پشت کوه زندگی می کنند باید برویم برایشان تکلیف کنیم ” می خواستند بعنوان قیم دین و دنیا، بر خود واجب دانستند حتما   نانی به تنور انتخابات بزنند تا شاید به بار بنشیند! بدین منظور در تحرکات انتخاباتی، نشست های انتخاباتی،تلفن های انتخاباتی، حضور و شرکت در مراسمات و مناسبات ملی و مذهبی در سنقر شرکت می کردند و مردم را له یا علیه زید و بکر به میدان می آورند. و هزاران مسئله دیگر که شما مردم شهرستان بهتر می دانید و گرنه باخود می اندیشدند که از طبس تا ملایر ، ازهشتگرد و اسلامشهر تا قم… چه منافعی در شهرستان  سنقر و کلیائی  و کرسی پارلمان آن دارند که این چنین آبروی خود را صرف دنیای دیگران و به دنیای دیگران می فروشند.

آنها که به بهانه ای  فاطمیه و روز  زن  بویژه به سرکشی به همسران م….. تشریف می آوردند و در خانه باغ ها و تالارها شعار انتخاباتی سر می دادند و….. البته که مردم نجیب و مومن و شریف سنقر این مسائل را خوب به یاد دارند. این حضرات صبر مردم را به پای ندانستن و نفهمیدن آنها نگذارند که به وقتش مردم در پای صندوق های رای جواب همه را خواهند داد.

در سنقر و کلیائی چه خبر است ؟؟!

این سوالی است که مردم و رسانه ها و مسئولان و شورای سیاستگذاری ائمه جمعه و بویژه ائمه جمعه پرتلاش سنقر و البته ائمه جمعه ادوار و نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی باید بدان پاسخ دهند.که چرا ائمه محترم جمعه در قبل و بعد از انتخابات با استفاده از جایگاه حقوقی خود دست از سر مردم بر نمی دارند و حس می کنند باید به عنوان قیم ودین و دنیای  مردم ورود کنند و ” انتخابات را ” نوعی” انتصابات” !!!! در نظر می گیرند.

آیا شورای سیاستگذاری ائمه جمعه برای آقایان آموزش بدو خدمت نگذاشته که حق دخالت در امر انتخابات و سلیقه سیاسی مردم را ندارند!  متاسفانه بعد از اتمام دوره مسئولیت باز هم به شهرستان سر می زنند و قیم مابانه دستور می دهند و برای مردم می خواهند انتصاب کنند!  

جالب اینجاست که هر کدام از آنها به دنبال یکی از نامزدهای انتخاباتی هستند و عَلَم یک نامزد انتخاباتی را برافراشته اند و اعلام می کنند در بین زمین و آسمان کسی به اصلح بودن زید و بکر و عمر سراغ ندارند. دقیقا برخلاف مطالبی که در خطبه های نماز جمعه که می گفتند تمام انبیاء باهم اختلاف نداشته و ندارند ولی ما اینجا باهم از طبس تا ملایر و اسلامشهر حتی هشتگرد و مهستان تا قم و کرمانشاه باهم اختلاف داریم !!!

اگر در شورای سیاستگذاری  تفکر امامین انقلاب اسلامی حاکم باشد باید بدانند که مردم ملاک مشروعیت و مقبولیت همه کس و همه چیز هستند و خدا نکرده آنها خودشان را عالم و علما!! و مردم را عوام!!!! بدانند .  که در  اینصورت باید به خط امام راحل عظیم الشان رحمه الله علیه  و امام حاضر مدظله العالی  باز گردند  و دوباره خطوط کلی اندیشه آنها را مرور کنند .

با نزدیک شدن انتخابات تحرکات دوباره شروع شده است و دوباره گوشی تلفن همراه  به دست هستند و تلطیف فضا  می کنند و کم کم در شلوغی ها حضرات هم حضور خواهند یافت  بعضی با شعار “دسته گل اقاقیا به شهر ما خوش هاتییا ” به استقبالشان می روند و آنها نیز تکلیف انتصابات!!!! می کنند و می روند تا هم خدا و هم خلق خدا را راضی کرده باشند.

                                   جمعی از جوانان مومن و انقلابی شهرستان سنقر و کلیائی