دندانپزشک و خیر نکونام  دکتر سارو یار احمدی + تصاویر

دندانپزشک و خیر نکونام دکتر سارو یار احمدی + تصاویر

خیری خوشنام که نه تنها در کرمانشاه بلکه از استان های همجوار هم برای استفاده از خدمات او راهی کرمانشاه می شوند.

شمار زیادی از اهالی استان های همجوار  روزانه ترجیح می دهند با طی مسافت چندین کیلومتری ابه کرمانشاه بیایند و از تخفیف بسیار منفاوت این پزشک خیر بهره ببرند.

حجم زیادی از مراجعه کنندگان که در راهرو ها و اتاق های مختلف به واسطه مجزا بودن کار هر بخش در رفت و آمد هستند جلب توجه می کند و حضور افراد مختلف  با زبانها و قومیت های متفاوت و حتی اتباع عراقی نیز در بین مراجعه کنندگان خضور دارند.

در این مجموعه روزانه از ساعت هشت صبح تا هشت شب به بیش از هزار نفر خدمات مختلف دندانپزشکی ارائه می شود.
این مجموعه درمانی مورد استقبال هموطنان عزیز استان های خوزستان، ایلام، همدان، لرستان و…قرار گرفته و علت استقبال آنان هم تسریع در انجام کار، ارائه کیفیت مطلوب و هزینه‌های مناسب و رفتار خوب پرسنل و پزشکان کلینیک بوده و هست.
وی گفت: بیمارانی که تمکن مالی مناسبی ندارند از حمایت های مادی و معنوی این کلینیک برخوردار می شوند و با اعمال تخفیف مورد رضایت شان، نهایت مساعدت و همکاری را داریم وهدف ما از ابتدای کار توجه به نوعدوستی و کمک به هموطنان بی بضاعت است و رضایت خداوند متعال را مد نظر قرار می دهیم.
این دندانپزشک خیرخواه و مردمی تصریح کرد: ارائه تمام خدمات دندانپزشکی به صورت متمرکز ویکجا از دیگر دلایل مهم رضایتمندی بیماران می‌باشد.
دکتر سارو یاراحمدی که از اهالی مناطق محروم استان کرمانشاه بوده و محرومیت را با تمام وجود لمس کرده است می گوید: “برای بیماران استان های دیگر که نگران هزینه‌های اسکان هستند و مکانی برای استراحت ندارند؛ به طور رایگان مکانی برای اسکان و خوابگاه آنان در نظر گرفته ایم و روزانه ۸۰ نفر در این مکان ها اسکان داده می شوند”.