رویداد تولید محتوای دیجیتال کنگره ملی شهدای استان کرمانشاه برگزار می‌شود

رویداد تولید محتوای دیجیتال کنگره ملی شهدای استان کرمانشاه برگزار می‌شود

سعید کریمی امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار داشت: رویداد تولید محتوای دیجیتال کنگره ملی شهدای استان کرمانشاه با حکم استاندار رسماً آغاز به‌کار کرده و در این میان وظایف هریک از کمیته‌ها به صورت تخصصی مشخص شده است.

وی افزود: فضای مجازی در قالب شبکه‌های اجتماعی، بازی‌ها و نرم‌افزارهای مختلف بر زندگی ما حاکم شده و جزو لاینفک سبک زندگی امروزی است.

کریمی با تأکید بر ضرورت معرفی شهدا از طریق ابزارهای فضای مجازی، خاطرنشان کرد: رویداد تولید محتوای دیجیتال کنگره ملی شهدای استان کرمانشاه در بخش‌های پویانمایی، نرم‌افزارها و بازی‌های ویژه تلفن همراه برگزار خواهد شد.

مسئول قرارگاه فضای مجازی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: رویداد مذکور از بیست و هفتم ماه جاری آغاز و به مدت ۴۸ساعت ادامه خواهد داشت.

کریمی با گریز به مهاجرت برنامه‌نوسان و بازی‌سازان، اذعان کرد: باید حمایت‌های لازم از این افراد به عمل آید.

وی برگزاری رویداد تولید محتوای دیجیتال کنگره ملی شهدای استان کرمانشاه را گامی در راستای شناسایی استعدادهای برتر دانست و افزود: این رویداد در واقع نخستین رویداد کنگره ملی شهدای استان کرمانشاه است.

کریمی با بیان اینکه امسال پنجمین دوره رویداد تولید محتوای دیجیتال در استان کرمانشاه برگزار می‌شود، گفت: شرکت در این رقابت محدودیت سنی ندارد و افراد در قالب تیم‌های سه تا پنج نفره می‌توانند حضور یابند.

دبیر کمیته رسانه و فضای مجازی کنگره ملی شهدای استان کرمانشاه تصریح کرد: سال گذشته ۱۶ تیم در این رویداد حضور یافتند و امسال نیز ظرفیت برای حضور حداقل ۲۵ تیم فراهم شده است.

کریمی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در کنگره ملی شهدای استان کرمانشاه تا بیست و پنجم آبان ماه فرصت دارند از طریق مراجعه به سایت http://Event.bsjmajazi.ir نسبت به انجام ثبت‌نام اقدام کنند.

وی افزود: به تیم‌های برتر در هر یک از بخش‌ها مبلغ ۱۰میلیون تومان، تیم‌های دوم هفت میلیون تومان و تیم‌های سوم پنج میلیون تومان اهدا می‌شود و تیم‌های اول نیز به مرحله کشوری راه خواهند یافت.

مسئول قرارگاه فضای مجازی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: موضوع رویداد مذکور در مراسم افتتاحیه اعلام می‌شود و شرکت‌‌کنندگان نیز طی برگزاری رویداد قرنطینه خواهند شد.