Tuesday, 28 May , 2024
افزونه جلالی را نصب کنید.
شناسه خبر : 3246
  پرینتخانه » دسته مطالب اسلایدری تاریخ انتشار : 08 اردیبهشت 1403 - 11:09 |

سرزمین اقتصاد دیجیتال در کرمانشاه

نشست پیگیری پروژه های مهم اقتصاد دیجیتال در استان کرمانشاه با حضور استاندار کرمانشاه، معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مشاور وزیر و سرپرست پارک فاوا، مدیرعامل هلدینگ مادیران، معاون اقتصادی استانداری کرمانشاه و جمع دیگری از مدیران وزارت ارتباطات و استان برگزار شد. ایجاد مراکز نوآوری در حوزه اقتصاد دیجیتال(تجهیز دو […]

سرزمین اقتصاد دیجیتال در کرمانشاه

نشست پیگیری پروژه های مهم اقتصاد دیجیتال در استان کرمانشاه با حضور استاندار کرمانشاه، معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مشاور وزیر و سرپرست پارک فاوا، مدیرعامل هلدینگ مادیران، معاون اقتصادی استانداری کرمانشاه و جمع دیگری از مدیران وزارت ارتباطات و استان برگزار شد.

ایجاد مراکز نوآوری در حوزه اقتصاد دیجیتال(تجهیز دو مرکز نوآوری در پارک فناوری استان و دانشگاه رازی) و توانمندسازی نیروی اقتصاد دیجیتال در ابعاد دانش آموزی و نیروی متخصص کاری، از جمله محورهای این جلسه بود.

طبق توافق صورت گرفته، اولین مرکز نوآوری تولید بازی های رایانه ای در پارک فناوری استان از ماه آینده راه اندازی می شود.

دیگر محور مهم نشست امروز، تاسیس سرزمین اقتصاد دیجیتال در استان کرمانشاه بود که با دستور تلفنی وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات و در راستای توافق های قبلی، مقرر شد طی دو هفته بررسی و تعیین تکلیف شود.

این نشست در ادامه سلسله نشست های بیش از ۶ ماه اخیر و توافق صورت گرفته بین استاندار کرمانشاه و وزیر ارتباطات برگزار و رونق اقتصاد دیجیتال در استان پیگیری شد.

راه اندازی سرزمین اقتصاد دیجیتال و مراکز نوآوری در استان، علاوه بر رونق بسیاری از کسب و کار و اشتغالزایی قابل توجه، بستری مهمی برای پیشرفت سایر حوزه های استان را هم فراهم می کند.

مدیرکل هماهنگی استان های وزارت ارتباطات و مدیرکل فناوری اطلاعات استان هم در این دیدار حضور داشتند.

| منبع خبر : روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ 
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.