هدیه پلیس راهور به مناسبت هفته نیروی انتظامی

هدیه پلیس راهور به مناسبت هفته نیروی انتظامی

هدیه پلیس راهور در خصوص ترخیص فوق العاده خودرهای رسوبی به مناسبت هفته انتظامی رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه :”سرهنگ محمد حیدری” از امکان سهل تر و جدید ترخیص خودروهای رسوبی به مناسب” هفته انتظامی” سال ۱۴۰۲ وامکان تقسیط جرائم راهنمایی و رانندگی تا یکسال خبر داد.

وی بیان داشت: با توجه به آغاز هفته انتظامی که از روز۱۳ مهرماه آغاز شده است ، دستورالعملی از سوی پلیس راهور فراجا در خصوص ترخیص خودروهای رسوبی اعلام گردیده است. رئیس پلیس راهوراستان ادامه داد : در این دستورالعمل تسهیلاتی برای ترخیص خودروهای رسوبی از تاریخ ۱۵ مهر ماه ۱۴۰۲ فراهم شده و از روز شنبه ۱۵ مهر ماه تا تاریخ ۲۹ مهر ماه سال جاری ادامه دارد .

وی افزود: در این دستورالعمل شهروندان برای ترخیص خودروهای رسوبی و غیر رسوبی شامل انواع وسایل نقلیه و موتورسیکلت ( به استثنای خودرهای دارای شکایت ودستور قضایی) بصورت اینترنتی وغیر حضوری و از طریق مراجعه حضوری به دفاتر پلیس +۱۰ میتوانند در خصوص ترخیص خودروی خود اقدام نمایند .

وی گفت: ممکن است برخی از موتورسواران و رانندگان فاقد گواهینامه رانندگی باشند و در این حالت با اخذ تعهدی مبنی بر گرفتن گواهینامه خودرو تحویل فردی میگردد که گواهینامه داشته و از سوی مالک معرفی گردد . وی بیان داشت: محاسبه و هزینه توقفگاه هم بر اساس نرخ تعیین شده در سال ۱۳۹۴ می باشد همچنین ۵۰ درصد خلافی پرداخت و ۵۰ درصد دیگر به صورت اقساط ودر طول یک سال پرداخت می گردد.