وظیفه اصلی مجریان انتخابات، بی طرفی و امانت داری است+تصاویر جلسه ستاد انتخابات استان با حضور استاندار کرمانشاه:

 وظیفه اصلی مجریان انتخابات، بی طرفی و امانت داری است+تصاویر

خبرنگار: فاطمه حسینی

به گزارش خبرنگار لوتوس پرس، محمد طیب صحرایی روز دوشنبه ۹ بهمن ماه در نشست ستاد انتخابات استان با موضوع بررسی  برنامه ها، مسائل و وضعیت انتخاباتی حوزه های «سنقر و کلیایی» و «اسلام آباد غرب و دالاهو» که با حضور رئیس ستاد انتخابات استان و اعضای این ستاد و فرمانداران سه شهرستان برگزار شد؛ عنوان کرد: طی این مدت زحمات بسیاری توسط ستاد انتخابات استان، فرمانداری‌ها، بخشداری ها و … برای فراهم کردن بسترهای لازم برای برگزاری یک انتخابات باشکوه کشیده شده است.

وی با تاکید بر ضرورت حرکت مجریان در چهارچوب قانون، عنوان کرد: مجموعه برگزارکنندگان کنندگان انتخابات تا پایان این روند در تمام سطوح در چهارچوب قانون و شرع حرکت خواهند کرد و نباید هیچ تخطی از آن داشته باشند.

مدیر ارشد استان گفت: طبق نص صریح قانون، هیچ یک از مدیران و مجریان انتخابات در تمام نقاط استان حق طرفداری و یا مخالف درباره هیچ کدام از نامزدها را ندارند و تنها کار آن‌ها، بی طرفی و امانت داری است.

وی گفت: همه باید برای تحقق ۴ رکن مورد نظر رهبر معظم انقلاب و برگزاری یک انتخابات مشارکتی، سالم، ایمن و رقابتی تلاش کنند.

صحرایی عنوان کرد: مردم آگاهانه در انتخابات حضور پیدا خواهند کرد و آینده خود را رقم خواهند زد.

وی اعیاد شعبانیه، ماه رجب، دهه فجر و عید مبعث را ایام جشن و سرورهای مردمی دانست و گفت: از ۱۲ بهمن تا ۱۱ اسفند یک ماه زیبا و سرشار از ایام مبارک و خجسته است و باید همه تلاش کنیم با برپایی جشن ها و برنامه های شاد و مردی  یک نشاط معنوی در جامعه ایجاد کنیم.

استاندار کرمانشاه ارائه خدمت صادقانه و بهتر را عیدی ادارات و دستگاه های دولتی به مردم دانست و گفت: در طول یکماه آینده ادارات باید با خدمت رسانی بهتر رضایت مردم را ارتقا دهند.

وی تاکید کرد: در ساعات اداری نباید هیچ دستگاهی تعطیل باشد و اگر برنامه جشنی وجود دارد و یا قرار است خدمتی برپا شود باید بعد از ساعت اداری برگزار انجام شود. 

وی یاد آور شد: به کوری چشم بدخواهان روز ۱۱ اسفند روز جشن ملی و انقلابی برای همه خواهد بود و همه باید برای این جشن بزرگ آماده شویم.

در ادامه این نشست ها برنامه ها، مسائل و وضعیت انتخاباتی حوزه های «سنقر و کلیایی» و «اسلام آباد غرب و دالاهو» بررسی شد.