پرداخت وام قرض الحسنه از محل اعتبارات وام اربعین پرداخت وام قرض الحسنه از محل اعتبارات وام اربعین و کمک هزینه زیارتی ۲میلیون تومانی برای هر خانوار تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره)

پرداخت وام قرض الحسنه از محل اعتبارات وام اربعین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، پیمان ترکمانه مدیر کل کمیته امداد گفت: یکی از مهمترین برنامه های این نهاد مقدس در ایام اربعین حسینی (ع) اعزام خانوارهای تحت حمایت و تأمین بخش عمده ای از هزینه های سفر این عزیزان بوده که به لطف خداوند سبحان این امر خداپسندانه میسر شد.

ایشان در ادامه افزود: مهلت دریافت وام از تاریخ ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ «قبل از عزیمت» لغایت ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ خواهد بود که پس از اخذ کپی گذرنامه معتبر، پرینت ثبت نام در سامانه سماح و تعهد مبنی بر انجام سفر، ایشان را برای دریافت وام به عاملین صندوق در ادارات معرفی و در کمترین زمان ممکن کمک هزینه سفر زیارتی به حساب ایشان واریز می شود.

وی تصریح کرد: تعداد سهمیه در نظر گرفته شده برای سال جاری حدود ۵۰۰ نفر است که بر اساس زیارت اولی ها و زمان ثبت نام مددجویان عزیز اولویت بندی خواهد شد و در صورت تکمیل ظرفیت ثبت نام و اتمام زمان تعیین شده، ثبت نام افراد مازاد بر سهمیه مقدور نخواهد بود.

ایشان خاطر نشان کرد: طی برنامه ریزی صورت گرفته موکب ویژه ای جهت اسکان و پذیرایی از مددجویان عزیز در شهرستان قصرشیرین ایجاد شده و از این جهت هم مفتخر به خدمت رسانی به مددجویان اعزامی به سفر اربعین إنشاالله خواهیم بود.

ترکمانه در پایان ابراز امیدواری کرد: تدابیر لازم جهت کیفی سازی سفر اربعین و تسهیل اعزام مددجویان عزیز جهت بهره مندی از این فیض عظیم صورت گرفته و مجموعه کمیته امداد استان کرمانشاه این خدمت رسانی را توفیق الهی و فرصتی دست نیافتنی تلقی کرده و إنشاالله امیدواریم با این فعالیت، موجبات رضایت امام عصر «عج» فراهم شود.