پیام تبریک مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه به‌ مناسبت هفته دولت بهزاد شهبازی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در پیامی هفته دولت را به مردم و مسئولین کشور تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که راه و سیره‌ی شهیدان ادامه خواهد داشت.

پیام تبریک مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه به‌ مناسبت هفته دولت

بهزاد شهبازی ضمن تبریک این مناسبت به آحاد مردم و کارکنان دولت، گفت: ریاست‌جمهوری محمدعلی رجایی با تنفیذ حکم او در مرداد ۱۳۶۰ آغاز شد و با شهادتش در انفجار تروریستی دفتر نخست‌وزیری در شهریور ۱۳۶۰ به پایان رسید. این دولت به ریاست‌جمهوری محمدعلی رجایی و نخست‌وزیری محمدجواد باهنر تنها یک دورهٔ ۲۸ روزه دوام داشت که کوتاه‌ترین دوره ریاست‌جمهوری در تاریخ ایران اما الگویی برای همیشه تاریخ ما است.

رجایی در عید فطر ۱۳۶۰ در حسینیه جماران حکم خود را از امام خمینی(ره) دریافت کرد که در این حکم به «حفظ مسئولیتی که ملت بر عهدهٔ او گذاشته»، «وفاداری به پیمانش با خدا»، «توجه به فرمان خدا مبنی بر رحمت میان مؤمنان و شدت در مقابل کفار»، «نهراسیدن از ملامت بدخواهان در عمل به حق» و «خدمت به خلق خصوصاً توده‌های مستضعف» اشاره و تأکید شده‌ است که می‌تواند منشور اخلاقـیِ کاملی برای ما و تمام مسئولین باشد.

امید که بتوانیم همچون رجایی و باهنر، ردّی از خوبیِ خود بر تارک تاریخ این مرز و بوم بنشانیم.

بهزاد شهبازی | مـرداد ۱۴٠۲