۱۸ هزار و ۱۶۰ نفر در  ۹ شهرستان  استان با هم رقابت کردند+ تصاویر رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمانشاه

۱۸ هزار و ۱۶۰ نفر در ۹ شهرستان استان با هم رقابت کردند+ تصاویر

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمانشاه گفت: حدود ۱۸ هزار و ۱۶۰ نفر از استان در ۹ شهرستان کرمانشاه، اسلام آباد، پاوه، جوانرود، سرپل ذهاب، گیلانغرب، کنگاور، سنقر وهرسین در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کرده‌اند و با هم رقابت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوتوس پرس به نقل از روابط‌عمومی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان کرمانشاه «حسن نوروزی» جمعه هشتم اردیبهشت ماه ۱۴۰۲، در جریان بازدید از مراکز برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش ویژه رشته‌های شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی، در روز جمعه هشتم اردیبهشت ماه سال جاری دراستان کرمانشاه همزمان با سراسر کشور برگزار گردید.

وی با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در ۹ شهرستان کرمانشاه، اسلام آباد، پاوه، جوانرود، سرپل ذهاب، گیلانغرب، کنگاور، سنقر وهرسین تصریح کرد: سهمیه استخدامی استان کرمانشاه برای رشته های شغلی آموزگار ابتدایی وآموزگاراستثنایی جمعا ۸۱۴ نفر در نظر گرفته شده است که ۱۸ هزار و ۱۶۶ نفر برای آن در این آزمون شرکت خواهند کرد.

شایان ذکر است : آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در روز جمعه مورخ ۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ همزمان با سراسر کشور از ساعت در ۶۲حوزه استان کرمانشاه با۱۸۱۶۶ داوطلب برگزار شد.

لینک خبر سازمان مدیریت و برنامه ریزی