۱۹۰ روستای استان در دولت سیزدهم از اینترنت پرسرعت بهره‌مند شده‌اند استاندار کرمانشاه در دیدار وزیر ارتباطات:

۱۹۰ روستای استان در دولت سیزدهم از اینترنت پرسرعت بهره‌مند شده‌اند

استاندار کرمانشاه در دیدار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه ۱۹۰روستای بالای ۲۰ خانوار استان در دولت سیزدهم از اینترنت پرسرعت بهره‌مند شده اند، گفت: هم اکنون بالای ۹۵ درصد از جاده‌های استان پوشش ارتباطی دارند.

محمدطیب صحرایی استاندار کرمانشاه صبح امروز (سه شنبه ۲۶ دی ۱۴۰۲) به منظور پیگیری پروژه‌های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات از جمله پروژه فیبر نوری منازل و کسب‌وکارهای استان و موضوعاتی مانند ایجاد شهرک اقتصاد دیجیتال با عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دیدار و گفت وگو کرد.

استاندار کرمانشاه در این دیدار که مدیرکل حوزه استاندار کرمانشاه، شهردار کرمانشاه، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و جمعی از مدیران وزارت ارتباطات هم حضور داشتند، با تقدیر از تمامی عوامل دخیل در پروژه بزرگ و ملی فیبر نوری منازل و کسب و کارها گفت: تردیدی نیست که این پروژه، یک پروژه بزرگ و مهم برای استان کرمانشاه است که می‌تواند رضایتمندی مردم عزیز را افزایش دهد و زیرساختی برای پیشرفت و آبادانی استان خواهد بود.

وی افزود: زمان پایان این پروژه حائز اهمیت است و انتظار داریم در دهه فجر و یا حداکثر در نیمه شعبان جشن تکمیل پوشش پروژه فیبر نوری منازل و کسب و کارهای کرمانشاه را برگزار کنیم و انتظار داریم که از این تاریح عدول نشود.

خبرنگار فاطمه حسینی