Tuesday, 28 May , 2024
افزونه جلالی را نصب کنید.
شناسه خبر : 3385
  پرینتخانه » اجتماع, اخبار ویژه تاریخ انتشار : 19 اردیبهشت 1403 - 9:12 |

۹۶۵ زائر کرمانشاهی راهی حج تمتع می‌شوند

مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه جزئیات زمان اعزام زائران حج تمتع کرمانشاه به سرزمین وحی را اعلام کرد. سعید کریمی‌خو با اشاره به آغاز اعزام زائران حج تمتع از هفته آینده، اظهار کرد: امسال ۹۶۵ زائر از استان کرمانشاه در قالب هشت کاروان – پنج کاروان اهل سنت و سه کاروان شیعه – به […]

۹۶۵ زائر کرمانشاهی راهی حج تمتع می‌شوند

مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه جزئیات زمان اعزام زائران حج تمتع کرمانشاه به سرزمین وحی را اعلام کرد.

سعید کریمی‌خو با اشاره به آغاز اعزام زائران حج تمتع از هفته آینده، اظهار کرد: امسال ۹۶۵ زائر از استان کرمانشاه در قالب هشت کاروان – پنج کاروان اهل سنت و سه کاروان شیعه – به حج تمتع اعزام خواهند شد. 

وی افزود: زائران کرمانشاهی در قالب کاروان های ۹۵، ۱۲۰ و ۱۳۵ نفره از طریق فرودگاه امام خمینی(ره) تهران عازم سرزمین وحی خواهند شد که شش کاروان مدینه بعد و دو کاروان مدینه قبل خواهند بود. 

مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه تصریح کرد: اولین گروه از زائران حج تمتع استان ۲۴ اردیبهشت و آخرین گروه نیز ۱۸ خرداد عازم سرزمین وحی می شوند و زمان بازگشت اولین گروه اول تیر و آخرین گروه ۲۰ تیر خواهد بود. 

وی در خصوص جزئیات زمان اعزام زائران گفت: اولین گروه زائران کرمانشاهی -کاروان شماره ۱۵۰۰۶ – شیعه و مدینه قبل هستند که با ظرفیت ۹۵ نفر در تاریخ ۲۴ اردیبهشت به سمت عربستان پرواز خواهند داشت و اول تیر هم به کشور باز می گردند. 

کریمی خو تصریح کرد: کاروان های شماره ۱۵۰۲۴، ۱۵۰۱۵، ۱۵۰۱۶، ۱۵۰۲۳ و ۱۵۰۰۹ نیز همگی اهل سنت و مدینه بعد می باشند و به ترتیب در تاریخ های ۸، ۱۰، ۱۱، ۱۳ و ۱۴ خرداد به سرزمین وحی اعزام می شوند و زمان بازگشت آنها دقیقاً یک ماه پس از زمان اعزام شان خواهد بود. 

وی یادآورشد: دو کاروان باقی مانده اهل شیعه نیز با شماره ۱۵۰۱۸ و ۱۵۰۱۳ به ترتیب در تاریخ های ۱۵ و ۱۸ خرداد به سرزمین وحی اعزام می شوند که کاروان شماره ۱۵۰۱۳ در تاریخ ۲۰ تیرماه و کاروان شماره ۱۵۰۱۸ نیز ۲۰ تا ۲۲ تیرماه به کشور باز خواهند گشت. 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.